Team

Maak kennis met het team van NL Greenlabel

 

Nico Wissing

Nico Wissing

Eigenaar

office@nlgreenlabel.nl

Nico Wissing

Eigenaar

Lodewijk Hoekstra

Lodewijk Hoekstra

Eigenaar

office@nlgreenlabel.nl

Lodewijk Hoekstra

Eigenaar

Prisca van der Wal

Prisca van der Wal

Directeur

p.vanderwal@nlgreenlabel.nl

Prisca van der Wal

Directeur

Steven Kamerling

Steven Kamerling

Accountmanager Projectmanager

s.kamerling@nlgreenlabel.nl

Steven Kamerling

Accountmanager Projectmanager

Margriet Naaijer – Los

Margriet Naaijer – Los

Tuin- en landschapsontwerper

m.naaijer-los@nlgreenlabel.nl

Margriet Naaijer – Los

Tuin- en landschapsontwerper

Lars Grims

Lars Grims

Project coördinator

l.grims@nlgreenlabel.nl

Lars Grims

Project coördinator

Yvonne Hakvoort

Yvonne Hakvoort

Administratief medewerker

y.hakvoort@nlgreenlabel.nl

Yvonne Hakvoort

Administratief medewerker

Ben Bouman

Ben Bouman

Financieel medewerker crediteuren

b.bouman@nlgreenlabel.nl

Ben Bouman

Financieel medewerker crediteuren

Sabine Gerritsen

Sabine Gerritsen

Communicatie- en event medewerker

s.gerritsen@nlgreenlabel.nl

Sabine Gerritsen

Communicatie- en event medewerker